FORUMDESC_JOB_OFFERS

#1 Złącze mxm 3.0b Alienware m17xr3

przez Nicram1990 23 czerwca 2018, 17:41
Witam. Posiadam problem w laptopie Alienware m17xr3 ze złączem mxm 3.0b, laptop działa tylko na zintegrowanej karcie graficznej, nie czyta w ogóle żadnej karty dedykowanej. Stało się to podczas zmiany spalonej karty graficznej i od tamtej pory już nie wczytuje żadnej, pytanie moje jest takie czy znacie jakiś serwis który zajmuje się naprawą takich złączy bo niestety u mnie w rejonie nie mają pojęcia ani sprzętu żeby to naprawić i proponują wymianę płyty głównej co mogę zrobić sam , a wiem że istnieją serwisy które to potrafią naprawić dlatego gdyby ktoś znał taki to proszę o odpowiedź.

#2 Re: Złącze mxm 3.0b Alienware m17xr3

przez mayss 24 czerwca 2018, 10:27
Proszę zamieścić numerację płyty i obsadę oraz zdjęcie tego złącza. Możliwe jest uszkodzenie nie tylko samego złącza ale nawet elementów i układów pośredniczących.

#3 Re: Złącze mxm 3.0b Alienware m17xr3

przez Nicram1990 24 czerwca 2018, 10:32
Obrazek

Obrazek

Obrazek