FORUMDESC_SPARE_PARTS

#1 Urządzenia serwisowe: Lutownica, wanna ultradźwiękowa, oscyloskop, programator

przez dominik555 8 lipca 2018, 22:24
Witam. Jak w temacie. Sprzedaję podane niżej urządzenia, które były niewiele używane (może trochę więcej programator).

Pozycja 1: Lutownica kolbowa QUICK 203G / 150W / 5 grotów.
Lutownica ma przepracowanych kilka lub kilkanaście godzin, służyła tylko do wickowania padów BGA, choć i tak nie zawsze. W zupełności wystarcza mi QUICK 202d. Stacja jest na prawdę mocna i posiada długi przewód oraz lekką rączkę. W zestawie jest 5 grotów widocznych na zdjęciach + kabel zasilający. Postaram się znaleźć oryginalne pudełko.
Specyfikacja: http://www.biall.com.pl/item,Quick-203G ... 02384.html
Foto:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cena: 700 zł

Pozycja 2: Wanna ultradźwiękowa GT SONIC VGT-2120QT / 20L / ultradźwięki 400W / podgrzewanie 500W.
Myjka umyła zaledwie kilkanaście płyt oraz kilka garretowych turbin. W zestawie jest koszyk oraz kabel zasilający. W miarę możliwości postaram się odnaleźć oryginalne pudełko.
Specyfikacja: https://diolut.pl/myjka-ultradzwiekowa- ... -6131.html

Foto:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cena: 1500 zł

Pozycja 3: Oscyloskop Rigol DS1052E / 2 kanały / 50Mhz / 1Gsa/a
Dosyć popularny oscyloskop, który służył mi głównie do podglądania kwarców i komunikacji SMBus. Można go przerobić na 100Mhz. W sieci są poradniki, ja nie miałem takiej potrzeby, więc nie ruszałem firmware. W zestawie dwie sondy, jedna ma zgniecioną "żabkę". Jest to element wymienny. Można zobaczyć na foto. W zestawie oczywiście kabel AC. Z oryginalnym pudełkiem może być ciężko, ale postaram się znaleźć. Z tego co pamiętam to powinno być tam jeszcze dodatkowe okablowanie.
Specyfikacja: https://ndn.com.pl/pl/oscyloskopy-cyfro ... BwQAvD_BwE
Foto:
Obrazek
Obrazek

Cena: 700 zł

Pozycja 4: Programator Wellon VP-996 / 9 adapterów
Nie będę tutaj "cyganił" i od razu napiszę, że zakup tego programatora tylko do napraw laptopów jest nad wyrost. Ja go głównie wykorzystywałem do samochodówki, RTV i innych scalaków poza SPI (nie było tego wiele). W tej chwili zajmuję się tylko laptopami, mam inny programator SPI, więc trzymanie tego mija się z celem. W zestawie zasilacz, kabel USB, widoczne adaptery, kabel ISP (trochę zmodyfikowane :)) oraz może oryginalne pudełko.
Specyfikacja: http://www.tomsad.programatory.com/vp996.php

Foto:
Obrazek
Obrazek

Cena: 1700 zł

Uwagi!
1) Podane ceny dla VATowców to ceny NETTO. Sprzęt został kupiony na nieistniejącą już firmę. Nie mam możliwości wystawienia rachunku itd., z resztą i tak nie byłem VATowcem.
2) Jak można łatwo policzyć, całkowity koszt zestawu to 4600 zł. Dla zdecydowanych osób chcących kupić takich zestaw cena 4300 zł + koszt dostawy.
3) Koszt dostawy w przypadku kompletu urządzeń jest do sprawdzenia i ustalenia. W przypadku zakupu jednego urządzenia koszt nie powinien wynieść więcej jak 20 zł w przypadku płatności z góry. Wysyłam solidnie zabezpieczone kurierem DPD.
4) Gdyby ktoś był nieufny, mogę wystawić przedmioty na allegro. Należy wtedy doliczyć koszty prowizji. Wolałbym płatność z góry, aczkolwiek przesyłka pobraniowa nie jest wykluczona.
5) Istnieje możliwość sprawdzenia i zakupu urządzeń "stacjonarnie". Możemy się spotkać w Tomaszowie Mazowieckim, Piotrkowie Trybunalskim, Opocznie i ostatecznie w Łodzi. Kosztów dojazdu nie doliczę :)
6) Ceny podlegają rozsądnym negocjacjom :)
7) Kontakt przez wiadomość prywatną lub pod numerem tel: 507 363 184

Pozdrawiam i zapraszam do zakupu :)

Ostatnio edytowano 15 lipca 2018, 11:11 przez dominik555, łącznie edytowano 1 raz

#2 Re: Urządzenia serwisowe: Lutownica, wanna ultradźwiękowa, oscyloskop, programator

przez dominik555 12 lipca 2018, 09:40
Aktualizacja / obniżka cen.