English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du)
  • Urodziny 1 stycznia

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. W tym dziale można prowadzić dyskusje na każdy temat i bez cenzury (z trzema wyjątkami, podanymi w p.3).
  2. Przeklinanie jest dozwolone, o ile skrypt forum nie wytnie ("cenzor" skryptowy działa globalnie).
  3. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, zapytań o obejście zabezpieczeń, a także SPAMU (w tym reklamy i kryptoreklamy).
  4. Staramy się pisać jakkolwiek zrozumiale (poprawna polszczyzna NIE JEST tutaj jednakże ścisłym wymogiem).

#1 Urodziny 1 stycznia


przez Vogelek23 1 stycznia 2021, 16:34
Cieszy mnie niezmiernie, że mamy dziś na forum ponad 130 solenizantów, a niektórzy nawet to ponad 100-letni starcy :lol: Jestem jednak przekonany, że 98% tej grupy osób nie ma dziś swego dorocznego święta i podało całkowicie zmyśloną datę urodzin. Zastanawiam się, jaki jest cel takiego działania w przypadku, gdy podawanie daty urodzin na naszym forum jest całkowicie NIEOBOWIĄZKOWE? Nie chcesz podawać prawdziwej daty urodzin - nie wpisuj nic w pole Data urodzin.

To samo jest z lokalizacją. Sporo osób szuka na forum pomocy w obrębie swojego miejsca zamieszkania (na forum można wyszukać wyłącznie osoby z danego miasta, jeśli te wpisały w pole lokalizacji poprawne dane, i kontaktować się bezpośrednio z osobami w danej okolicy). Jeśli podacie jako lokalizację np. "kula ziemska", to życzę szczęścia w poszukiwaniu potencjalnych klientów. Nie chcesz podawać swojej lokalizacji - nie wpisuj nic w pole Lokalizacja. Proste, jak szprycha w rowerze ;)

Dobrze wiecie, że jako administrator tego forum robię wszystko znacznie ponad normę, żeby chronić Wasze dane, a zwłaszcza osobowe. Forum Elvikom jest jedną z zaledwie 321 stron na całym świecie, dodaną do kodu źródłowego silnika Chrome z najwyższą notą bezpieczeństwa. Dbamy o Wasze dane dużo lepiej, niż wszystkie inne portale, z których korzystacie na co dzień! Naprawdę, nie musicie kombinować z wpisywaniem fejkowych danych (np. tymczasowych adresów e-mail, zmyślonych lokalizacji czy dat urodzeń sprzed 2 wieków), bo my tych danych nie używamy do niczego, ani nie przetwarzamy w jakichkolwiek celach, ani nie dzielimy się nimi z nikim.

Życzę Wam szczęśliwego Nowego Roku 2021! :)

Re: Urodziny 1 stycznia


przez Google Adsense [BOT] 1 stycznia 2021, 16:34

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.