English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du)
  • Szukam solidnej firmy do odzyskania danych z SSD

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale można prowadzić dyskusje na każdy temat i bez cenzury (z trzema wyjątkami, podanymi w p.3).
  2. Przeklinanie jest dozwolone, o ile skrypt forum nie wytnie ("cenzor" skryptowy działa globalnie).
  3. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, zapytań o obejście zabezpieczeń, a także SPAMU (w tym reklamy i kryptoreklamy).
  4. Staramy się pisać jakkolwiek zrozumiale (poprawna polszczyzna NIE JEST tutaj jednakże ścisłym wymogiem).

#1 Szukam solidnej firmy do odzyskania danych z SSD

przez ded 17 listopada 2020, 09:21
Klient stracił dane z dysku SSD. Prawdopodobnie padła elektronika, bo UEFI wyświetla jakąś uniwersalną nazwę dysku. Szukam kogoś, kto mi to odzyska, głównie backup subiekta a najlepiej wszystko, jak się da. Klient z okolic Ciechanowa, mówi że jest skłonny dowieźć więc np okolice Wawy by mu pasowały, ale w sumie żaden problem wysłać. Kiedyś wysłałem klienta do Ontracka, to 1000 za ekspertyzę, 10k za robotę wzięli, także szukam kogoś z nieco przystępniejszym cennikiem. Info na tomek@perfectsystems.pl. Dziękuję i mam nadzieję, że dobry dział.

Re: Szukam solidnej firmy do odzyskania danych z SSD

przez Google Adsense [BOT] 17 listopada 2020, 09:21

#2 Re: Szukam solidnej firmy do odzyskania danych z SSD

przez Vogelek23 17 listopada 2020, 11:30
ded napisał(a):Dziękuję i mam nadzieję, że dobry dział.
Patrząc na zasady tego działu, nie jest zabronione zamieszczanie takich zapytań, ale już odpowiedzi mogą podpadać pod p. 3 (czyli reklama lub kryptoreklama). Z tego względu, takie zlecenia lepiej zamieszczać w dziale DAM PRACĘ (kategoria GIEŁDA), gdzie osoby odpowiadające mogą się zareklamować.

Re: Szukam solidnej firmy do odzyskania danych z SSD

przez Google Adsense [BOT] 17 listopada 2020, 11:30