English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du)
  • [SPRZEDAM] Stacja bga achi ir pro 6500 oraz mikroskop trinokular stereoskopowy

#1 [SPRZEDAM] Stacja bga achi ir pro 6500 oraz mikroskop trinokular stereoskopowy

przez mayss 28 maja 2021, 23:58
Wyprzedaję pozostałości po serwisie. Na początek używany mikroskop oraz stację do bga na podczerwień. Sprzęty oczywiście sprawne i skonfigurowane do pracy. Cena za całość 3600zł.

Gratis około 250 sit 90x90 do laptopów, konsol,telefonów wraz ze stolikiem

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ostatnio edytowano 5 czerwca 2021, 03:41 przez mayss, łącznie edytowano 2 razy

Re: [SPRZEDAM] Stacja bga achi ir pro 6500 oraz mikroskop trinokular stereoskopowy

przez Google Adsense [BOT] 28 maja 2021, 23:58

#2 [SPRZEDAM] Re: Stacja bga achi ir pro 6500 oraz mikroskop trinokular stereoskopowy

przez Lesio23 29 maja 2021, 09:33
Cześć,
Jaki koszt mikroskopu??
Ile czasu był używany?
Jakie akcesoria są w zestawie?
Wstępnie jestem zainteresowany.

Ewentualnie proszę o podanie takich samych info w sprawie stacji.

#3 [SPRZEDAM] Re: Stacja bga achi ir pro 6500 oraz mikroskop trinokular stereoskopowy

przez mayss 29 maja 2021, 16:28
Mikroskop ma dwa okulary o pwiększeniu 0,5 do napraw wszyskich pcb oraz 2.0 ale za bardzo powiększa dla potrzeb serwisu. ma także własne podświetlanie ale kamery do niego nie dokupowałem. ogólnie sprzęty zakupione w tym samym czasie, u mnie pracowały rok i dwa miesiące.

Stacja bga jest przerobiona według wskazówek z forum. To znaczy nowy soft plus termopary przy laminacie i obniżona grzałka. Wentylatory wymienione na lepsze. Stolik posiada dodatkowe uchwyty.

Sita jak to sita wystarczy dbać o czystość, aha i nigdy nie były grzane. Kulki kładłem hotem po ustawieniu kulek i zdjęciu sita.

Posiadam jeszcze zasilacz korad 10A i multimetr fluke ale one będą wystawione w innym czasie. Była także stacja hot air quick ale została sprzedana. wszystko sprzedaję w opakowaniu zastępczym.

Ostatnio edytowano 30 maja 2021, 16:55 przez mayss, łącznie edytowano 1 raz

#4 [SPRZEDAM] Re: Stacja bga achi ir pro 6500 oraz mikroskop trinokular stereoskopowy

przez Lesio23 29 maja 2021, 17:41
Myślę że razem za wszystko czyli mikroskop stacja,sita,hot air 4500 zł będzie adekwatną ceną

Ale jaki hot air??
Ile w takim razie za sam mikroskop. Podaj proszę również co to za mikroskop (model)

#5 [SPRZEDAM] Re: Stacja bga achi ir pro 6500 oraz mikroskop trinokular stereoskopowy

przez mayss 29 maja 2021, 22:54
Mikroskop FYSCOPE 3.5X-90X. Razem z cłem i podatkiem wyniósł ponad 3 tysiące. Cena 2500 zł, choć wolałbym sprzedać razem ze stacją.

#6 [SPRZEDAM] Re: Stacja bga achi ir pro 6500 oraz mikroskop trinokular stereoskopowy

przez Lesio23 29 maja 2021, 23:39
Chcesz sprzedać sprzęt używany przez 14 miesięcy w cenie nowego, rozumiem ale ja rezygnuje.

#7 [SPRZEDAM] Re: Stacja bga achi ir pro 6500 oraz mikroskop trinokular stereoskopowy

przez mayss 30 maja 2021, 15:30
To znaczy sprzęt nie za wiele się zużył tylko stojąc to po pierwsze. Co do ceny nowego to może takie są w chinach ale po przyjściu do kraju gwarantuje że przy odbiorze pojawi się opłata podatku 23% oraz cła. Tyle w temacie.

Aktualizacja

No dobrze to żeby była naprawdę okazja to cena za wsystko to 3600zł

#8 [SPRZEDAM] Re: Stacja bga achi ir pro 6500 oraz mikroskop trinokular stereoskopowy

przez mar244 5 czerwca 2021, 09:59
To finalnie jaka cena za mikroskop ?

#9 [SPRZEDAM] Re: Stacja bga achi ir pro 6500 oraz mikroskop trinokular stereoskopowy

przez mayss 6 czerwca 2021, 09:16
To finalnie jaka cena za mikroskop ?

1999zł

#10 [SPRZEDAM] Re: Stacja bga achi ir pro 6500 oraz mikroskop trinokular stereoskopowy

przez mayss 12 czerwca 2021, 19:02
Stacja sprzedana został tylko mikroskop

[SPRZEDAM] Re: Stacja bga achi ir pro 6500 oraz mikroskop trinokular stereoskopowy

przez Google Adsense [BOT] 12 czerwca 2021, 19:02