English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du)
  • Silicon Power S60 120gb - nie jest wykrywany

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać pełny model nośnika oraz skrótowy opis problemu.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis problemu, co zostało zrobione, wyniki tych działań oraz sformułowane zapytanie.
  3. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów. Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym temacie można zamieścić nie więcej, jak jedną stronę instrukcji/schematu.
  4. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.

#1 Silicon Power S60 120gb - nie jest wykrywany


przez kamil198405 14 września 2020, 15:57
Dysk Sata 2,5
Pojemność: 120Gb
Kontroler: sm2246xt
Dysk z dnia na dzień przestał być wykrywany, pytanie do bardziej doświadczonych kolegów czy jest jakaś szansa na odzysk danych "domowym" sposobem? Tak wiem że nie mamy szklanych kul ale z tego co widzę jest to usterka dość częsta w tych dyskach a nie jest to dysk klienta tylko rodziny, na danych mega mi nie zależy a wiec jeżeli nie będę w stanie zrobić odzysku rodzice pogodzą się z utratą zakładek i zdjęć:)

Re: Silicon Power S60 120gb - nie jest wykrywany


przez Google Adsense [BOT] 14 września 2020, 15:57

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.