English Polski Русский
FORUMDESC_HYDE_PARK
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale można prowadzić dyskusje na każdy temat i bez cenzury (z dwoma wyjątkami, podanymi w p.3).
2. Przeklinanie jest dozwolone, o ile skrypt forum nie wytnie ("cenzor" skryptowy działa globalnie).
3. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także SPAMU (w tym reklamy i kryptoreklamy).
4. Staramy się pisać jakkolwiek zrozumiale (poprawna polszczyzna NIE JEST tutaj jednakże ścisłym wymogiem).

#1 prezent dla mojej córeczki

przez tomol9548 28 maja 2019, 11:32
Cześć :D Mam córeczkę 6 letnią i pomyślałem,że na dzień dziecka kupię jej płyn do baniek mydlanych :D I myślicie,że fajny pomysł na prezent ? :D

Re: prezent dla mojej córeczki

przez Google Adsense [BOT] 28 maja 2019, 11:32

#2 Re: prezent dla mojej córeczki

przez Vogelek23 28 maja 2019, 14:15
Myślę, że dla 6-latki 200ml to maksimum - nie wiadomo bowiem, jak zareaguje organizm po wypiciu takiej ilości płynu, jaką chcesz jej zafundować.

P.S. Płyn do baniek to niezły pomysł, ale oprócz płynu potrzeba parę innych rzeczy. Czym chcesz robić te bańki? Ustami?

Re: prezent dla mojej córeczki

przez Google Adsense [BOT] 28 maja 2019, 14:15