English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du) Italiano
  • Serwisant laptopów Warszawa, Piaseczno

#1 Serwisant laptopów Warszawa, Piaseczno

przez karpensies 26 kwietnia 2022, 21:02
Jestem młodszym serwisantem, mam doświadczenie w komponentowych naprawach laptopów. Jestem po kursach elektroniki, sprawnie lutuję THT i SMD.
Szukam pracy od zaraz na pełny etat w Warszawie, lub w Piasecznie i okolicach. Chętnie zdobędę doświadczenie w zakresie diagnostyki i napraw płyt głównych. Załączam swoje CV.

Pozdrawiam serdecznie

Re: Serwisant laptopów Warszawa, Piaseczno

przez Google Adsense [BOT] 26 kwietnia 2022, 21:02

#2 Re: Serwisant laptopów Warszawa, Piaseczno

przez Vogelek23 26 kwietnia 2022, 23:19
Usunąłem CV, ponieważ zawierało dane osobowe - ewentualnych pracodawców proszę o bezpośredni kontakt z ogłoszeniodawcą poprzez bezpieczny system Prywatnych Wiadomości.

#3 Re: Serwisant laptopów Warszawa, Piaseczno

przez karpensies 27 kwietnia 2022, 12:47
Przepraszam za moją niewiedzę w tym temacie. W takim razie prześlę swoje CV zainteresowanym pracodawcom. Pozdrawiam serdecznie.

#4 Re: Serwisant laptopów Warszawa, Piaseczno

przez Vogelek23 27 kwietnia 2022, 13:35
karpensies napisał(a):Przepraszam za moją niewiedzę w tym temacie.
Nic się nie stało - po prostu mamy najwyższe standardy ochrony danych osobowych na naszym forum i dbamy o ich bezpieczeństwo jak nikt inny na świecie. Polecam zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności: polityka-prywatnosci-t53191.html

Re: Serwisant laptopów Warszawa, Piaseczno

przez Google Adsense [BOT] 27 kwietnia 2022, 13:35