• USB typ-C -> HDMI (MHL) a raczej odwrotnie.

To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 USB typ-C -> HDMI (MHL) a raczej odwrotnie.


przez Grzechquu 8 października 2020, 19:28
Hej, wiem że pewnie nie jeden z tu obecnych spotkał się z (MHL) czyli przejściówka z USB (kiedyś
typ mikro teraz typ C) na HDMI dla telefonów.

Mam zagwozdkę czy taka przejściówka będzie działać w druga stronę. Z HDMI->USB C
Tzn czy wyrzucę obraz z laptopa kamery czy czegoś innego z HDMI do monitora przenośnego z USB typ C właśnie. Ktoś próbował takich rzeczy ?
Monitor to HP S14, zastanawiam się nad kupnem uszkodzonego z rozbitą matrycą. Do moich celów będzie idealny pod warunkiem że zadziała z HDMI.
Monitor zasilany przez to USB C.
Testowałem na note 10 + taki monitor i odpalił się DEX. Z tym że to było połączenie USB C-> USB C

Mam nadzieje ze to odpowiedni dział na takie pytanie. Jeżeli ktoś ma możliwość sprawdzenia byłbym bardzo wdzięczny.

Re: USB typ-C -> HDMI (MHL) a raczej odwrotnie.


przez Google Adsense [BOT] 8 października 2020, 19:28
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.