• [SZUKAM INNE] [Naprawa Biosu] Naprawa Daych w Bios (invalid Data) w Lenovo Ideapad S130

To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 [SZUKAM INNE] [Naprawa Biosu] Naprawa Daych w Bios (invalid Data) w Lenovo Ideapad S130


przez pocinas 13 lipca 2020, 00:29
Witajcie.

W tematyce laptopów troszkę jestem do tyłu, z uwagi że bardziej już zajmuję się elektronika samochodową.

Trafił się laptop jak w tytule Lenovo Ideapad S130-14IGM z czarnym ekranem.

Po przeprogramowaniu biosu z jakiegoś dumpu znalezionego w internecie laptop się uruchamia, wszystko wygląda dobrze niestety dane w bios są w większości INVALID

Obrazek
Obrazek

Proszę o pomoc jakiego programu użyć aby wypełnić błędne dane, próbowałem już skopiwac Hex Edytorem pewne wartosci z Oryginalnego dumpu ale wtedy się laptop nie uruchamia.

Dziękuję

Re: [SZUKAM INNE] [Naprawa Biosu] Naprawa Daych w Bios (invalid Data) w Lenovo Ideapad S130


przez Google Adsense [BOT] 13 lipca 2020, 00:29

#3 [SZUKAM INNE] Re: [Naprawa Biosu] Naprawa Daych w Bios (invalid Data) w Lenovo Ideapad S130


przez pocinas 13 lipca 2020, 23:41
Niestety, już to patrzyłem wcześniej żaden z Leonovo modeli nie wykrywa żadnych danych z tego biosu.

Czy jest na ten laptop jakiś soft np dosowy za pomocą którego można dodać/wpisać dane jak to kiedyś było np w HP i podobnych.

Ni jestem na dzień dziś na bieżąco jak to wygląda i z Lenovo.

Od biedy jakis Lenovo Crisis solution sprawdzone, coś tam patrzyłem ale nie pomaga

[SZUKAM INNE] Re: [Naprawa Biosu] Naprawa Daych w Bios (invalid Data) w Lenovo Ideapad S130


przez Google Adsense [BOT] 13 lipca 2020, 23:41
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.