• [SZUKAM WSADU BIOS] Lenovo G510 płyta LA-9641P prośba o wyczyszczenie ME

To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 [SZUKAM WSADU BIOS] Lenovo G510 płyta LA-9641P prośba o wyczyszczenie ME


przez jendrasso 28 października 2019, 15:34
Witam, jak w temacie, proszę o poprawne wyczyszczenie ME Region w załączonym wsadzie. Mam problem z długim startem, po wciśnięciu włącznika mija około 20 sekund zanim pojawi się obraz z logiem lenovo. Wyczyściłem wsad programem "Intel ME&TXE Injector" i wtedy startuje normalnie ale pojawia się w managerze urządzeń w gałęzi urządzeń systemowych linia z "management engine interface" z wykrzyknikiem i kodem błędu informującym że nie można uruchomić urządzenia. W oryginalnym wsadzie nie ma wogóle takiej pozycji i wszystko działa prawidłowo oprócz wspomnianego na początku długiego startu.
Sprawdziłem wsad z tego wątku: lenovo-g510-plyta-la-9641p-t53003.html?hilit=LA%209641P
ale niestety na nim płyta pokazuje obraz po 10 sekundach od włączenia i jest intel management engine interface z wykrzyknikiem

Płyta LA-9641P
CPU: SR15J
GPU: 216-0855000
PCH: SR17E
KBC: KB9012QF A4
BIOS: 25Q064A



Musisz być zalogowany, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Re: [SZUKAM WSADU BIOS] Lenovo G510 płyta LA-9641P prośba o wyczyszczenie ME


przez Google Adsense [BOT] 28 października 2019, 15:34
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.