• [SZUKAM ZDJĘĆ PŁYTY] HP 15-ak057nw DAX1PDMB8E0 REV:E - zdjęcia płyty

To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 [SZUKAM ZDJĘĆ PŁYTY] HP 15-ak057nw DAX1PDMB8E0 REV:E - zdjęcia płyty


przez maximus133 20 października 2017, 11:30
Komputer HP 15-ak057nw
Płyta: DAX1PDMB8E0 REV:E
CPU : SR2FR
VGA : N16P-GT-A2
Mostek : R2C4 - 01352 - V604C101
Wszystkie napięcia są, Bios podstawiany, startuje z poborem prądu w normie, ale nie pokazuje nigdzie treści.
Dostałem go od klienta po innym serwisie i podejrzewam że serwis ten oddając sprzęt klientowi który nie zaakceptował kosztu zachował się nie uczciwie i dostawił kondensatory w miejsca gdzie ich nie było, lub zrobił jakieś inne ingerencje w drobnicy utrudniające naprawę.
Szczególnie podejrzanie ( lutowane nie wiadomo w jakim celu ) wyglądają mi kondensatory z drugiej strony procesora na płycie głównej, szczególnie zależy mi na zdjęciach tych właśnie okolic.

Re: [SZUKAM ZDJĘĆ PŁYTY] HP 15-ak057nw DAX1PDMB8E0 REV:E - zdjęcia płyty


przez Google Adsense [BOT] 20 października 2017, 11:30

#2 [SZUKAM ZDJĘĆ PŁYTY] Re: HP 15-ak057nw DAX1PDMB8E0 REV:E - zdjęcia płyty


przez figofag 3 listopada 2017, 14:09
Słabe z sieci ale możliwe, że pomoże.
Obrazek

[SZUKAM ZDJĘĆ PŁYTY] Re: HP 15-ak057nw DAX1PDMB8E0 REV:E - zdjęcia płyty


przez Google Adsense [BOT] 3 listopada 2017, 14:09
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.