English Polski Русский
FORUMDESC_JOB_OFFERS

#1 Naprawa HP 8570W

przez Nemesis08 8 lipca 2019, 22:18
Witam.
Posiadam dwie płyty główne (w sumie to nawet praktycznie całe laptopy) z laptopa HP 8570W. Chciałem jakoś zdiagnozować płyty i spróbować jakąś naprawić, ale jednak moja wiedza nie pozwala mi na naprawienie jakiejkolwiek.
Objawy:
1 płyta - po podłączeniu zasilacza zaczyna mrugać capslock w równych odstępach ( nie sposób rozróżnić, czy to jakikolwiek kod gdyż mruganie jest dość długie i każde mrugnięcie jest takie samo). Po chwili wentylator wchodzi na max obroty. Procesor, karta graficzna i mostek się nagrzewają. Po około 2 minutach laptop jakby się resetuje i cały cykl się powtarza.

2 płyta - po podłączeniu zasilacza i wciśnięciu power zapala się dioda wifi i power. Wentylator wchodzi na max obroty. Procesor, grafa i mostek zimne. Po kilkunastu sekundach reset i cykl się powtarza.

Myślałem, że będę w stanie sam stwierdzić co jest nie tak i naprawić chociaż jedną płytę, ale jednak zrezygnowałem i stwierdziłem, że jednak nie dam rady.

Podjąłby się ktoś naprawy chociaż jednej płyty?
Może uda się nawet naprawić dwie? Generalnie byłbym zadowolony chociaż z jednej sprawnej płyty.

Pozdrawiam

Re: Naprawa HP 8570W

przez Google Adsense [BOT] 8 lipca 2019, 22:18