English Polski Русский
FORUMDESC_LAPTOP_REPAIRS
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Lenovo Yoga 700-14ISK NM-A601 brak obrazu

przez jendrasso 11 lipca 2019, 14:53
Witam, mam płytę jak w temacie, przestał wyświetlać obraz na matrycy jak i na wyjściu microHDMI, po podłączeniu zasilania zapalają się diody, startują wentylatory na około 5 sekund, po około 15 sekundach gaśnie dioda power po czym spowrtoem się zapala, ruszą wentylatory na około 5 seknud po czym nic dalej się nie dzieje. Hybryda intela jak i gpu nvidii nagrzewają się, po osiągnięciu odpowiedniej temperatury załączają się wentylatory. Programowałem bios jak i kbc wsadami z tego wątku: lenovo-yoga-700-lcfc-byg43-nm-a601-rev-1-0-t53955.html
ale na każdym wsadzie sytuacja wygląda tak samo. Co mogę sprawdzić? Reball lub wymiana układów odpada no bo jak wiadomo Lenovo przykleja je do płyty substancją której nie można ruszyć bez zerwania padów pod układem

Re: Lenovo Yoga 700-14ISK NM-A601 brak obrazu

przez Google Adsense [BOT] 11 lipca 2019, 14:53

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.