English Polski Русский
FORUMDESC_LAPTOP_REPAIRS
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Lenovo Yoga 700-14ISK - Grzejący się element / Identyfikacja

przez dellpol 17 maja 2019, 05:18
Lenovo Yoga 700-14ISK
MB: NM-A601-DIS
CPU: SR2EZ
EC: IT8396VG-192 CXO
SPI: 25Q64FVSIQ

Oznaczenie elementu - 81272 - GADM

Nie wiem co to za prawdopodobnie driver , nagrzewa się strasznie, schematu niestety nie posiadam , proszę o pomoc w identyfikacji lub o skrawek schematu jak ktoś dysponuje.

Obrazek

Re: Lenovo Yoga 700-14ISK - Grzejący się element / Identyfikacja

przez Google Adsense [BOT] 17 maja 2019, 05:18

#2 Re: Lenovo Yoga 700-14ISK - Grzejący się element / Identyfikacja  [ROZWIĄZANY]

przez figofag 17 maja 2019, 05:52
NCP81272MNTXG

#3 Re: Lenovo Yoga 700-14ISK - Grzejący się element / Identyfikacja

przez dellpol 17 maja 2019, 06:09
Ale jełop jestem ostatnio montowałem to samo w innej platformie, tylko oznaczenie miał inne od góry, bardzo Ci dziękuje.

Re: Lenovo Yoga 700-14ISK - Grzejący się element / Identyfikacja

przez Google Adsense [BOT] 17 maja 2019, 06:09

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: rager24 i 8 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.