Forum ELVIKOM

Forum ELVIKOM

Forum poświęcone naprawom serwisowym sprzętu komputerowego

English  Polski  Русский 

Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 #1   Tytuł: HP G62-B13SA - poszukuję wsadu BIOS z wyczyszczoną listą kart WiFi, tzw. whitelist
PostNapisane: 2 stycznia 2016, 11:51 
Laptop: HP G62-B13SA (Rev: 1439-110)
Platforma: Foxconn PM_I_HPC_S MV_MB_V3

Poszukuję wsadu BIOS z wyczyszczoną listą kart WiFi (tzw. whitelist).
Dla uploadera działającego wsadu przewiduję nagrodę: 50 Punktów.

Tytuł: Re: HP G62-B13SA - poszukuję wsadu BIOS z wyczyszczoną listą kart WiFi, tzw. whitelist
PostNapisane: 2 stycznia 2016, 11:51 

#2   Tytuł: Re: HP G62-B13SA - poszukuję wsadu BIOS z wyczyszczoną listą kart WiFi, tzw. whiteli
PostNapisane: 2 stycznia 2016, 16:34 
A jaki numer SP pliku exe jest na stronie producenta.

Chip Tuning BestDiagCar2014
ESL ELV W204 Fatal Error Disabled NEC Steering Lock
Ktag 7.020 Clone VS EDC17C59 from Opel Insignia 2013
PSA BSI VALEO connected on the bench

#3   Tytuł: Re: HP G62-B13SA - poszukuję wsadu BIOS z wyczyszczoną listą kart WiFi, tzw. whiteli
PostNapisane: 2 stycznia 2016, 20:53 
SP55430.

#4   Tytuł: Re: HP G62-B13SA - poszukuję wsadu BIOS z wyczyszczoną listą kart WiFi, tzw. whiteli  [SOLVED]
W takim razie sprawdź ten.

Chip Tuning BestDiagCar2014
ESL ELV W204 Fatal Error Disabled NEC Steering Lock
Ktag 7.020 Clone VS EDC17C59 from Opel Insignia 2013
PSA BSI VALEO connected on the bench

#5   Tytuł: Re: HP G62-B13SA - poszukuję wsadu BIOS z wyczyszczoną listą kart WiFi, tzw. whiteli
PostNapisane: 4 stycznia 2016, 12:05 
Flasher "wysypuje się" pod Windowsem 10 (pod 7 nie sprawdzałem), toteż wgrałem plik *.FD bezpośrednio do kostki. Wsad jest oczywiście pozbawiony danych DMI, ale wystarczy je uzupełnić i wszystko gra :)

Martwić może jedynie zbyt bogata liczba opcji w BIOSie (dla niedoświadczonych użytkowników może to powodować problemy), niemniej jednak plik działa perfekcyjnie i laptop "widzi" wszystkie karty WiFi bez zająknięcia.

Serdeczne dzięki za wsad - pozwolę sobie umieścić go w odpowiednim miejscu (oczywiście, pod Twoim "szyldem" ;) ).

Tytuł: Re: Re: HP G62-B13SA - poszukuję wsadu BIOS z wyczyszczoną listą kart WiFi, tzw. whiteli
PostNapisane: 4 stycznia 2016, 12:05 

Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]