English Polski Русский Slovenščina
  • Drukarka CANON i-SENSE MF4150 zacięcie papieru

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Drukarka CANON i-SENSE MF4150 zacięcie papieru


przez rad3k 21 września 2019, 10:32
Cześć
Trafiła na serwis drukarka jak w tytule CANON i-SENSE MF4150
Drukarka cały czas sygnalizuje "zablokowanie papieru, podnieś panel otwórz pokrywę druk"

Drukarka została rozebrana i sprawdzone wszystkie czujniki czy może któryś nie jest zablokowany albo uszkodzony. Wszystkie czujniki zostały przemierzone i nie wskazują na jakiekolwiek uszkodzenie.

Czy może ktoś z Was spotkał się z taką usterkę?

dodam, że toner to zamiennik tb print tc-fx10n
nie jestem w stanie z niej wydrukować ani jednego raportu dlatego za dużo informacji nie jestem w stanie podać.

Re: Drukarka CANON i-SENSE MF4150 zacięcie papieru


przez Google Adsense [BOT] 21 września 2019, 10:32

#2 Re: Drukarka CANON i-SENSE MF4150 zacięcie papieru  [ROZWIĄZANY]


przez czorny 15 października 2019, 07:12
Fuser też dokładnie sprawdzony? Duplex jeśli istnieje też trzeba sprawdzić, albo w ADF-ie coś siedzi. Przeważnie jak drukarka "mówi", że jest jam to jest ;-) niestety. Czujnik papieru w szufladzie też sprawdź lub czy papier nie jest źle ułożony. Drukarka po włączeniu wyświetla błąd czy dopiero jak chcesz drukować?

#3 Re: Drukarka CANON i-SENSE MF4150 zacięcie papieru


przez rad3k 13 grudnia 2019, 19:04
W adfie siedział drobny skrawek. Dzięki za pomoc.

Re: Drukarka CANON i-SENSE MF4150 zacięcie papieru


przez Google Adsense [BOT] 13 grudnia 2019, 19:04

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.