English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du)
  • Asus X53S prośba o identyfikacje elementu.

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone pisanie tematu lub postu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Asus X53S prośba o identyfikacje elementu.


przez lord2321 19 września 2019, 16:23
Witam. Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu jakie podzespoły mają być w zaznaczonym miejscu. Płyta K53SW MAIN REV 3.1.Musisz być zalogowany, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Re: Asus X53S prośba o identyfikacje elementu.


przez Google Adsense [BOT] 19 września 2019, 16:23

#2 Re: Asus X53S prośba o identyfikacje elementu.


przez gofer 19 września 2019, 16:33
PR8076-10om
PC8036-1uF/16V
Obrazek

#3 Re: Asus X53S prośba o identyfikacje elementu.


przez Lesio23 19 września 2019, 16:38
Proszę:
Obrazek
Obrazek

#4 Re: Asus X53S prośba o identyfikacje elementu.


przez lord2321 19 września 2019, 16:48
Bardzo kolegom gofer i Lesio23 Dziękuję i Pozdrawiam.

Re: Asus X53S prośba o identyfikacje elementu.


przez Google Adsense [BOT] 19 września 2019, 16:48

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.