Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Zasady działu

1. W tym dziale można prowadzić dyskusje na każdy temat i bez cenzury (z jednym wyjątkiem, podanym w p.2).
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych. Przeklinanie jest dozwolone, o ile skrypt forum nie wytnie ;)
3. Staramy się pisać poprawną polszczyzną (choć tutaj nie jest to ścisłym wymogiem).

Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 marca 2011, 09:40 
Poziom 8
Witam. Ponieważ pytam wujka google i nie mogę uzyskać odpowiedzi postanowiłem zapytać szanownych kolegów - co oznacza VUP w nazwie produktu?

Tytuł: Re: MS Win Home Prem 7 Polish VUP DVD - co to VUP?
PostNapisane: 18 marca 2011, 09:40 
 Mężczyzna
PostNapisane: 18 marca 2011, 11:35 
Administrator
Może Vista Upgrade Product DVD?
Zdaje się, że jest to zwykłe uaktualnienie z Visty bądź XP do 7 (możliwe, że nie działa jako autonomiczny instalator).
Z pliku licencji można się także dowiedzieć, że stara licencja wygasa wraz z instalacją uaktualnienia.

PostNapisane: 18 marca 2011, 16:44 
Poziom 8
Rzeczywiście chyba o to chodzi. Potwierdzałaby to zaskakująco niska cena produktu:)
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Mężczyzna
PostNapisane: 18 marca 2011, 19:04 
Moderator
Mam Dokładnie to samo, ale z W7. Jest to tylko klucz produktu, bez płyty i działa tylko na zasadzie Windows Anytime Upgrade. Po zainstalowaniu systemu od podstaw klucz nie zadziała, a licencja na poprzedni windows nie wygasa.

Tytuł: Re: Re: MS Win Home Prem 7 Polish VUP DVD - co to VUP?
PostNapisane: 18 marca 2011, 19:04 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]