• jak włączyć bluetooth hp 6910p

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych dokumentacji, a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu dokumentacji, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zamieszczanie linków do plików, znajdujących się na innych stronach internetowych.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  7. Nie jest dozwolone pisanie tematu lub postu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 jak włączyć bluetooth hp 6910p


przez bubek2500 21 czerwca 2011, 09:19
Witam.Problem jest taki że nie potrafię włączyć bluetooth podczas instalowania sterownika pod koniec już instalator prosi o włączenie i nie wiem jak to zrobić kiedy wcisnę anuluj wszystko się zainstaluje mam ikonę koło zegarka niebiesko -różową a powinna być niebiesko-biała gdy klikam na tej ikonie włącz urządzenie wyskakuje komunikat NIE ZNALEZIONO URZĄDZENIA Z INTERFEJSEM BLUETOOTH.SPRAWDŻ, CZY URZĄDZENIE Z INTERFEJSEM BLUETOOTH JEST PRAWIDŁOWO PODŁĄCZONE I WŁĄCZONE. dodam że sam bluetooth był sprawdzony na drugim laptopie i jest sprawny, w bios wszystko jest enable w wireless assitant jest tylko bezprzewodowa sieć lan ? Co może być nie tak? uszkodzenie płyty głównej? wszystko inne działa poprawnie. W menadżer urządzeń mam tylko licznik magistrali bluetooth żadnych znaków zapytania itp.

Re: jak włączyć bluetooth hp 6910p


przez Google Adsense [BOT] 21 czerwca 2011, 09:19

#3 Re: jak włączyć bluetooth hp 6910p


przez zen3x 21 czerwca 2011, 10:12
HP Wireless Assistant zainstalowałeś ten program?

#4 Re: jak włączyć bluetooth hp 6910p


przez bubek2500 21 czerwca 2011, 10:21
zen3x napisał(a):HP Wireless Assistant zainstalowałeś ten program?

Pisze wyżej że jest opcja tylko sieci lan nic więcej. System xp sp3 .Manual mi nic nie mówi w bios mam włączone w xp w programie wireless assistant niema tej opcji!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-- wtorek, 21 cze 2011, 18:35 --

I co niema nikt pomysłu???

Re: jak włączyć bluetooth hp 6910p


przez Google Adsense [BOT] 21 czerwca 2011, 10:21

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.