• Nie jest dobrze....

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale zamieszczamy wszystko, z czego można się pośmiać - dowcipy, rysunki, zdjęcia, linki itd.
2. Pośmiać się - to nie znaczy naśmiewać się ani wyszydzać. Pamiętajmy zatem o godności drugiego człowieka.
3. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych (z tego nie da rady się pośmiać), a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
4. Staramy siem pisadź poprawnom polrzczyznom ;)
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Nie jest dobrze....


przez grisza69 23 sierpnia 2014, 09:34
Miałem nadzieję, że osoby reprezentujące większe portale internetowe mają choć krztę oleju w głowie.
Niestety, powoli postępuje era głupoty i totalnej ignorancji:
KLIK

Chłop chyba nie ma pojęcia, jakimi narzędziami marketingowymi włada - już widzę dzieciaka, który mając ~12 lat bez kontroli rodziców poprawia właściwości karty...
Co o tym sądzicie?

Re: Nie jest dobrze....


przez Google Adsense [BOT] 23 sierpnia 2014, 09:34

#2 Re: Nie jest dobrze....


przez Macpod 23 sierpnia 2014, 11:50
Ja już widzę wybuchające kondensatory...
Z drugiej strony jest to nagroda za głupotę, chociaż moderator powinien chyba ingerować wtedy, gdy rady są szkodliwe.
Ale skoro jednemu się "udało" to wszyscy już mają najlepszy środek na każdą usterkę:)

#3 Re: Nie jest dobrze....


przez pawel80 23 sierpnia 2014, 11:57
Ciekawe, dlaczego to dopuścili, przecież szkodliwość jest podwójna dla sprzetu i zdrowia.
Jedz pan potem kurczaka pieczonego w takim piekarniku. :wtf:

#4 Re: Nie jest dobrze....


przez marek216 23 sierpnia 2014, 22:34
Panowie, dla wielu wyznacznikiem jest: jemu zadziałało, a serwisanci to zdzierusy.

Jeszcze się nie przyzwyczailiście?

A na forach "pracy technicznej" różne debilizmy można spotkać, święte jest myślenie "ważne że działa".

#5 Re: Nie jest dobrze....


przez patol 24 sierpnia 2014, 09:35
marek216 napisał(a):"ważne że działa".

Nieważne jak długo...

#6 Re: Nie jest dobrze....


przez Vogelek23 24 sierpnia 2014, 18:16
Pierwszym pytaniem, zadanym klientowi podczas wizyty w serwisie, powinno być: "czy chce pan jak najtaniej, czy jak najtrwalej?" - koszt zakupu kuchenki gazowo-elektrycznej z termoobiegiem zwróci się Wam po 10-tym kliencie :lol:

#7 Re: Nie jest dobrze....


przez jurek1980 25 sierpnia 2014, 21:33
Czytałem to wcześniej. Miałem nawet napisać do admina tudzież webmastera, ale dałem sobie spokój. Mam tylko jedną nadzieję, że Ci którzy sobie usmażą karty w piekarniku więcej nie odwiedzą tego portalu. Najgorsze jest to, że potem karty trafią na allegro jako: "uszkodzone, nietestowane, kupiłem nową".

#8 Re: Nie jest dobrze....


przez Usunięty Użytkownik 402 28 sierpnia 2014, 21:54
pawel80 napisał(a):Ciekawe, dlaczego to dopuścili, przecież szkodliwość jest podwójna dla sprzetu i zdrowia.
Jedz pan potem kurczaka pieczonego w takim piekarniku. :wtf:



Zobacz najpierw kto to napisał. Wygląda na to że sam się dopuścił. ;)

To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.