• Punkty "POMÓGŁ"

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Punkty "POMÓGŁ"


przez amorphe 23 lipca 2014, 21:36
Nie wiem czy tylko to występuje u mnie, ale zauważyłem rozbieżność odnośnie zliczania punktów "POMÓGŁ".
Cytując fragment PW :
Promujemy pomocne osoby, dlatego otrzymujesz także 2 Punkty.

Natomiast punkt liczy jeden - pierwszy screen wycięty z posta datowanego na dzień 20 lipca, drugi z dnia obecnego, czyli 23 lipca.

ObrazekObrazek

"Pal licho" punkty, ale tu coś działa nie tak... ;)

Re: Punkty "POMÓGŁ"


przez Google Adsense [BOT] 23 lipca 2014, 21:36

#2 Re: Punkty "POMÓGŁ"  [ROZWIĄZANY]


przez Vogelek23 23 lipca 2014, 23:22
Nieco spóźniony ten temat - zanim go napisałeś, konfiguracja punktowa została zaktualizowana do właściwej wartości, zaś skrypt automatycznie przeliczył wszystkim użytkownikom (dodał brakujące) Punkty, przyznane za "pomógł" od momentu podwyższenia punktacji.

amorphe napisał(a):"Pal licho" punkty
Not so fast!
Mam już pewne plany w zakresie możliwości wykorzystania zdobytych Punktów - na razie jednak nie zdradzę żadnych szczegółów ;)

#3 Re: Punkty "POMÓGŁ"


przez amorphe 24 lipca 2014, 06:56
Vogelek23 napisał(a):zaś skrypt automatycznie przeliczył wszystkim użytkownikom (dodał brakujące) Punkty

No to w momencie pisania i wysyłania posta ten skrypt jeszcze do mnie nie dotarł, bo zrzuty robiłem na żywo... :D

Sprawa wyjaśniona, więc temat zamykam... ale czekam na szczegóły tyczące się wykorzystania punktów ;)

Re: Punkty "POMÓGŁ"


przez Google Adsense [BOT] 24 lipca 2014, 06:56

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.