• Podłączenie klawiatury Celsius Mobile H przez bluetooth.

To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Podłączenie klawiatury Celsius Mobile H przez bluetooth.


przez janoszw 30 lipca 2013, 11:38
Mam klawiaturę od laptopa Fujitsu Celsius Mobile H.
Jest to rzadko spotykane w laptopach rozwiązanie, otóż klawiaturę można wyjąć i używać na odległość przez bluetooth.
zdjęcia: http://goo.gl/iaQlBI

Chciałem sobie tą klawiaturę podłączyć do SGS2 z androidem. Na klawiaturze jest przycisk Fn + "Pair" i wtedy zaczyna migać niebieska dioda na klawiaturze, a telefon wykrywa urządzenie bluetooth "CSR-bc01b", po czym trzeba podać PIN - no i tu jest problem bo co bym nie wpisał to nie chce się połączyć. Próbowałem 0000,00000,000000,1234,123456 itp.
Na klawiaturze jest parę naklejek ale żadne numery nie pasują jako PIN.

Czy ktoś ma pomysł jak to sparować?

Znalazłem też PDF od tego laptopa ale nie ma tam nic o parowaniu gdyż z laptopem odbywa się to automatycznie.

Re: Podłączenie klawiatury Celsius Mobile H przez bluetooth.


przez Google Adsense [BOT] 30 lipca 2013, 11:38

#2 Re: Podłączenie klawiatury Celsius Mobile H przez bluetooth.


przez iras72 30 lipca 2013, 11:53
Próbowałeś 0000 w telefonie i 0000 na klawiaturze w momencie parowania?

#3 Re: Podłączenie klawiatury Celsius Mobile H przez bluetooth.


przez janoszw 30 lipca 2013, 12:00
tak, wpisywałem na klawiaturze to samo co w telefonie i próbowałem nawet potwierdzać enterem lub ponownym wciskaniem "Pair"

Re: Podłączenie klawiatury Celsius Mobile H przez bluetooth.


przez Google Adsense [BOT] 30 lipca 2013, 12:00
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.